Jar je tu priatelia, otvárame v nedeľu 26.marca.

Cez zimné obdobie naše zvieratká odpočívali, aby boli na jar plné síl. Prvý jarný deň k nám  už zavítal, príroda ožíva a naše brány sa pomaly otvárajú. V prípade priaznivého počasia sa vidíme v nedeľu 26. marca. Tešíme sa na vás priatelia.

Zemanský Slnovrat bude v nedeľu 19. júna

13. mája 2022 ― Blíži sa letný slnovrat a máme pre vás ďalšie farmárske trhy. Opäť prídu vaši obľúbení trhovníci a tentokrát sa môžete tešiť aj na burzu starožitností. Ceruzko a Farbička deti zabavia priamo medzi zvieratkami, lukostrelci nechajú deti vystreliť si z ozajstného luku a celý deň budú poníci voziť deti. Občerstvenie, táborák a maľovanie na tvár ako vždy. Tešíme sa na vás!

Prídite k nám na farmárske trhy s kopou programu

13. marca 2022 ― Farmárskymi trhmi na farme zahájime prichádzajúcu jar! Všetky zvieratká už sú vo výbehoch a pridali sme rôzne nové drevené drobnosti do areálu pre deti. Prídu trhovníci, Ceruzko a Farbička, lukostreľci a celý deň budú poníci voziť deti. Občerstvenie, táborák a maľovanie na tvár bude u nás ako vždy. Tešíme sa na vás!

Pozývame vás na rozlúčku so sezónou

15. októbra 2021 ― Všetky zvieratká budú v zime oddychovať, a tak sa prídite s nimi rozlúčiť. Máme pre vás všelijakú milú zábavu ako vyrezávanie tekvíc, špekačky s táborákom, lukostreľbu a celodenné vozenie na poníkoch. Nech si ešte pred zimným oddychom dobra zacvičia. Tešíme sa na vás!

Pozývame vás na koncert Kamelotu

15. júna 2021 ― Prídite si s nami užiť koncert Romana Horkého a Kamelotu, v piatok, 2. júla 2021 na Zemanskom dvore. Prineste si deky, pretože hľadisko bude naša trávnatá plocha oddychového areálu. Vstup otvoríme od 18.15 a po koncerte si môžete nechať zážitok doznieť pri pivku pod večernou oblohou. Lístky v cene 15 Eur si môžete kúpiť v Trnave v reštaurácii Wetzlerov dom alebo v kaviarni Verdon, v Šúrovciach v reštaurácii Raisov dom, vo Vlčkovciach v reštaurácii Eso a cez víkend aj na farme. Tešíme sa na zábavu pri dobrej muzike.

 

Zabezpečíme program na výlet pre škôlkarov a malých školákov

15. mája 2021 ― Naša farma je ako stvorená pre výlet škôlkarov alebo malých školákov. Niekoľkohodinový, alebo aj poldňový či celodenný výlet je skvelým spôsobom ako bezpečne stráviť deň medzi zvieratkami. Naučíme deti o zvieratkách, nakŕmia a pohladkajú ich, prevezú sa na poníkoch, zabavia sa, prípadne si dajú desiatu či olovrant pri ohníčku na trávnatej lúke. Máme všetko pripravené pre plnohodnotný deň vonku. 

Organizujeme detské tábory Farmárik junior

13. mája 2021 ― Pripravujeme pre vaše deti niekoľko turnusov tábora Farmárik junior. Pre deti od 6 do 12 rokov, ktoré tak celé letné dni s nami strávia v prírode a na farme medzi zvieratkami. Naučia sa o ne postarať aj sa s nimi zabaviť, animátori im pripravia program a kuchári dobré jedlo. Prihlasujte sa čím skôr, lebo počet miest je obmedzený. 

Otvárame v sobotu, 24. apríla 2021

10. apríla 2021 ― Všetky naše zvieratká sa už na vás tešia. Poníky budú osedlané a pripravené povoziť Vaše detičky. Pri vstupe na farmu máme balíčky s krmivom, ak by ste ich radi nakŕmili. Celý deň bude v areáli horieť oheň a v bufete máme balíčky so špekačkou, slaninkou a chlebom, k tomu džús alebo kávička a piknik na tráve sa môže začať. Ak nie ste fanúšik táborákov, prineste si jedlo z našej neďalekej reštaurácie Raisov dom. Pripravili sme si aj malé prekvapenia a tešíme sa na vás!

15. septembra vás pozývame na slivkobranie

9. septembra 2020 ― V utorok, 15. septembra, na sviatočný deň, keby ste hľadali kam vyraziť, prídite na Zemanský dvor na prvý ročník farmárskeho slivkobrania. Budeme variť tradičný a pravý hustý slivkový lekvár, ponúkať slivkové dobroty, program pre deti aj remeselníci prinesú svoje krásne výrobky. A poníky čakajú na deti. Potrebujú sa tiež vybehať. Tešíme sa na vás! 

1. augusta otvárame farmu

27. júla 2020 ― Náš nový krásny areál farmy je už skoro hotový. Aby sme vás dlho nenaťahovali, otvoríme už 1. augusta o 10,00. Máme pre vaše deti program na celý otvárací týždeň. Animátori, súťaž pre deti aj remeselné trhy a vstupné prvý týždeň zadarmo. Máte sa na čo tešiť. 

Práce na farme sa blížia ku koncu

3. júla 2020 ― Ani počas korony sme nezaháľali a pracovali. Pripravovali výbehy pre zvieratá, maľovali im domčeky a sadili bylinkové záhrady. Už sa pracuje na drevených detských ihriskách a veríme, že v júli už pre vás otvoríme. Máte sa na čo tešiť. 

Hľadáme posilu do tímu farmy

26. januára 2020 ― Hľadáme posilu do tímu Zemanského dvora v Šúrovciach na ošetrovanie zvierat a starostlivosť o záhradu a zeleň. Ideálne so vzdelaním alebo skúsenosťami v obore. Volajte Ivanu Štefančíkovú na 0905 753 935 (po 16.00). 

Už čoskoro to uvidíte aj vy

9. januára 2020 ― Pred pár mesiacmi sme pre vás začali na Zemanskom dvore plánovať niečo nové a veľké. Tvoríme a budujeme a čoskoro vás pozveme k zážitku, aký v okolí Trnavy nenájdete. Máte sa na čo tešiť!